Finanse Podkategoria: Finanse

1 · 2 · następna strona »
 • Ubezpieczenie komunikacyjne »

  Najtańsze ubezpieczenia znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zamieszczone tam porównywarki ubezpieczeniowe pozwolą wybrać najlepsze dla Was polisy ubezpieczeniowe.Polecamy polisy ubezpieczeniowe: samochodowe, mieszkań, turystyczne, NNW, AC, OC, fundusze emerytalne, a także polisy ubezpieczeniowe dla małych i średnich firm. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura, strony internetowej lub prosimy o kontakt telefoniczny bądź też poprzez pocztę elektroniczną. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, udzielimy pomocy przy wyborze najlepszego ubezpieczenia. Wszystkie polisy ubezpieczeniowe przystosowane są do potrzeb odwiedzających nas klientów. Oddziały naszego biura znajdują się w całej Polsce i służą Państwu fachową pomocą w wyborze ubezpieczenia. Porównanie ofert ubezpieczenia i zapoznanie się z nimi nie zobowiązuje do ich zakupu.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań Tajemniczy Klient. Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Dzięki powiązaniu wyników badania Mystery Shopper z systemem wynagradzania pracowników lub partnerów franchising'owych, uzyskujemy dodatkowe, niezwykle skuteczne działanie motywujące.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness opinie »

  Oto profil, na jakim odnajdziesz dokładnie wszystko, czego możesz szukać na temat Lyoness. Są tutaj konkretne wiadomości niosące ważne zawartości, są ludzie tworzący niniejszą społeczność zakupową, są namacalnego korzyści w budowy cyklicznych rabatów i konkursów, są zdjęcia oraz zaproszenia na imprezy, jest zachęta do działania charytatywnego oraz dużo zabawy w postaci filmików i zdjęć. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Nasza organizacja to spora gromada zakupowa, której główną zasadą jest współpraca pomiędzy normalnymi klientami oraz wielkimi firmami. Każda z stron dużo zyskuje. Do najistotniejszych zalet dla zwyczajnego klienta na pewno możemy zaliczyć sporą liczbę zniżek i innych atrakcji, sklep on-line oraz zwrot pieniędzy przy każdym zakupie. Partnerzy Handlowi tymczasem zyskują wartościowych i stałych klientów. Panadto naszej spółce nie jest obojętny los świata i uczestniczy w mnóstwie akcjach dobroczynnych i ekologicznych

  Data dodania: 03 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Teraz! Pieniądze wracają do ciebie przy każdym zakupie tak opisuje jedna z reklam Lyoness na stronie YouTube. I tak właśnie jest ten projekt lojalnościowy daje swoim członkom spore dodatki, między innymi zwrot części kwoty poniesionej na zakupy u swoich firm. A dodatkowo przeróżne zniżki upusty, bonusy, konkursy oraz wiele innych. Teraz – również na YouTube możesz być częścią tej zakupowej społeczności.

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolska SKOK - produkty finansowe »

  Wielkopolska SKOK jest alternatywą dla tradycyjnej bakowości – jest własnością swoich członków i tylko członkowie mogą być jej klientami. SKOKi nie są nastawione na maksymalizację zysku i dlatego ich oferta jest bardzo korzystna. Proponujemy Państwu szybkie pożyczki przy minimum formalności: chwilówki, pożyczki długo i krótkoterminowe, stabilne lokaty, konta dostosowane do Państwa potrzeb i upodobań (w tym konto ror, darmowe konto dla młodych - Free Konto oraz Nestor - dla seniorów) a także ubezpieczenia domu, mieszkania i podróży, polisy na życie, ubezpieczenia OC, AC, NNW. Mamy także ofertę kont dla przedsiębiorców – w trzech odsłonach, zależnie od potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – na pewno znajdą Państwo coś dla siebie!

  Data dodania: 24 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Zapoznałeś się już z naszą spółką się już z naszą firmą Lyoness? Pragniesz się dowiedzieć o niej interesujących i tylko rzetelnych opinii? W takim razie zachęcam do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z wszystkimi komentarzami dotyczącymi naszej firmy. Jesteśmy gromadą zakupową działającą na obszarze całego globu. Współpracujemy z sprawdzonymi i bez wątpienia wszystkim znanym Parterów Handlowych z którymi na pewno zrobisz interesujące zakupy. Jeżeli pozyskiwanie różnych i oryginalnych przedmiotów to Twoje upodobanie to nasza spółka jest wprost stworzona dla Ciebie. Dodatkowo nasza jednostka oferuje sporo zniżek, bonów i atrakcji. Mało tego możesz przyjemnie robić zakupy przez nasz sklep internetowy.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Wszyscy z nas w dzisiejszych czasach musi być dyspozycyjny na okrągło i przygotowany na każdą okazję. Dlatego nasza jednostka umożliwiła takim osobom aplikacje i możliwości realizowania zakupów przez komórkę. Wykorzystujcie zalety naszej jednostki również w czasie podróży, czy autobusie do pracy. Zwrot gotówki przy każdym zakupie to tylko jedna z zalet Lyoness. Oprócz tego, przedsiębiorstwo oferuje okazje do oszczędzania gotówki, wyjątkowe rabaty, sklep Internetowy oraz punkty, które możesz wykorzystywać u swoich ulubionych Parterów Handlowych. Bądź mądry i przyłącz się do nas.

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze wiadomości:

 • Nowy myśliwiec USA może nie być klasyczną konstrukcją

  Siły Powietrzne USA przygotowały nowy pojazd, który miał zostać poddany testom. To może jednak nie być konstrukcja, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni.

  Czytaj więcej »
 • Globalne ocieplenie utrudnia obserwacje astronomiczne

  Zmiany klimatyczne odbijają się negatywnie na obserwacjach astronomicznych. W przyszłości może być jeszcze gorzej.

  Czytaj więcej »

Finanse - nowa strona:

Adres: