Praca Podkategoria: Praca

 • Opiekunka Niemcy »

  Frigga jest agencją pracy, która zajmuje się rekrutacją na stanowisko opiekunki osób starszych. Firma organizuje legalne zatrudnienie za granicą, na terenie Niemiec i Luksemburga, oferując wysokie zarobki i komfortowe warunki. Agencja zapewnia pełne wsparcie w zakresie formalności, składek ZUS oraz niezbędnych zaświadczeń. Gwarantuje także zakup biletów, transport do miejsca pracy i zakwaterowanie.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Holandii »

  Interesuje Cię dobrze płatna praca za granicą? Work Service Express pomoże znaleźć Ci oferty pracy dostosowane do Twoich wymagań oraz kwalifikacji. Oferty pracy dla zbrojarza, oferty pracy dla dekarza, oferty pracy dla pracownika prefabrykacji, oferty pracy dla komisjonera, oferty pracy dla operatora wózka widłowego i wiele innych ofert z różnych branż na rożne stanowiska, na które rekrutujemy. Wszystkim zatrudnionym pracownikom zapewniamy dogodne warunki pracy i zakwaterowania oraz atrakcyjne, wypłacane zgodnie z umową wynagrodzenie wraz z opłatą wszelkich składek i obowiązkowych oraz dobrowolnych ubezpieczeń. Do dyspozycji pracowników pozostają również przez całą dobę nasi wykwalifikowani koordynatorzy.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Facebook ściga dostawców fałszywych like’ów

  Facebook wniósł pozwy przeciwko czterem osobom, oskarżając ich o sprzedawanie fałszywych obserwatorów na Instagramie.

  Czytaj więcej »
 • Nieinwazyjny test oddechowy na COVID-19

  ​Naukowcy z Uniwersytetu Loughborough stworzyli nieinwazyjny test oddechowy, który pozwala na błyskawiczne wykrycie COVID-19.

  Czytaj więcej »

Praca - nowa strona:

Adres: