Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • ZRGTW KARPATY - studnie glebinowe, studnie wiercone. »

  ZRGTW KARPATY - usługi geologiczne, studniarstwo - małopolska, Kraków, studnie głębinowe, studnie wiercone, wiercenie studni. Zakład Robót Geologicznych Techniką Wiertniczą „KARPATY” działa od 2003 roku i powstał na bazie doświadczeń Andrzeja Szewczyka, który pełni w firmie funkcję Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego. Andrzej Szewczyk ma wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Przedsiębiorstwie Geofizyka Górnictwa Naftowego w Krakowie, gdzie pełnił funkcję technika wiertnika i kierownika grupy sejsmicznej prowadząc prace wiertnicze i poszukiwawcze na terenie Polski południowej i północnej. W latach 1981 – 2003 był kierownikiem oddziału wierceń Kopalni Soli Bochnia, gdzie zajmował się projektowaniem i nadzorem skomplikowanych prac wiertniczych powierzchniowych i podziemnych. Prowadził prace w warunkach zagrożenia erupcją. W działalności współpracujemy z doświadczoną kadrą geologów, hydrogeologów oraz specjalistami z zakresu radiestezji. Wykorzystujemy mapy geologiczne, hydrogeologiczne, topograficzne, które pozwalają na rozpoznanie lokalizacji projektowanych studni pod względem zasobów wodnych. Na rozpoznany geologicznie i hydrogeologicznie teren wprowadzamy radiestetów, którzy pomagają w ostatecznej lokalizacji wierconego otworu na terenie działki. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą o dużym doświadczeniu i długoletnim stażu pracy w wiertnictwie hydrogeologicznym i poszukiwawczym. Nasz personel posiada stwierdzone przez Okręgowy Urząd Górniczy kwalifikacje do prowadzenie wierceń przy poszukiwaniu i rozpoznaniu wód podziemnych do głębokości 500m. Podlegamy nadzorowi Okręgowych Urzędów Górniczych. Udzielamy GWARANCJI NA WYKONANE USŁUGI.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej Rzeszów - stamper.net.pl »

  Budujesz dom, a może planujesz wybudować nowy podjazd? W tym wszystkim pomoże Ci firma Stamper. Od wielu lat działa na rynku, zajmuje się układaniem kostki dla osób prywatnych jak również przy realizacjach komercyjnych. Doświadczenie oraz szybkie terminy realizacji są doceniane przez naszych klientów, co jest naszą dumą. Firma inwestuje w nowoczesny sprzęt, wykwalifikowanych pracowników. Solidna firma z wieloletnim doświadczeniem - gwarancją wykonania zlecenia. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Godin Polska »

  Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczne oraz garnki żeliwne emaliowane. Hurtownia akcesoriów kominkowych.
  Firma Kominki Godin Polska oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego do potrzeb wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego, duży wybór obudów kominkowych i profesjonalny montaż wraz z instalacjami DGP (dystrybucja gorącego powietrza). W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki nowoczesne i klasyczne, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów.
  Odbiorcom hurtowym zapewniamy dogodne terminy i rabaty oraz stały dostęp do pełnej oferty materiałów i akcesoriów potrzebnych do budowy kominków. Zapraszamy do współpracy firmy kominkowe oraz instalatorów.
  Nasze 12-letnie doświadczenie w branży kominkowej to gwarancja jakości i solidnej obsługi.
  Strona zawiera pełny katalog produktów francuskiej firmy Godin. Na stronie znajdziemy również linki do 2 sklepów internetowych, narzędzie do konfiguracji kuchni Godin, szczegółowe opisy kominków, pieców garnków i kuchni wraz z wymiarami oraz zbiór przepisów kulinarnych przy wykorzystaniu garnków żeliwnych emaliowanych. http://godin.com.pl/oferta/Garnki/index.php
  W dziale "poradnik" znajdziemy artykuły dotyczące zagadnień technicznych związanych z budową kominków.
  Narzędzie do konfigurowania kuchni pozwala na samodzielne skomponowanie własnego zestawu.
  http://godin.com.pl/oferta/Kuchnie/index.php

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy przemysłowe Kolbud Sp. z o.o. »

  Kolbud Sp. z o. o. - jesteśmy firmą działającą od ponad 20 lat na rynku całej Polski. Oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie dostawy, montażu i serwisu bram przemysłowych http://www.kolbud.pl/index.php? op=katalog_produktow&id=14i urządzeń techniki przeładunku http://www.kolbud.pl/index.php? op=katalog_produktow&id=16. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór bram przemysłowych, w skład których wchodzą bramy segmentowe, szybkobieżne belgijskiego producenta Dynaco, bramy przeciwpożarowe, bramy i kraty rolowane czy też bramy wahadłowe. Z zakresu urządzeń przeładunkowych oferujemy mosty przeładunkowe, uszczelnienia bramowe, rampy, akcesoria przeładunkowe. Nasza ekipa serwisantów działa na terenie całej Polski przez 24/7. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe - Bydgoszcz »

  Kolbud DOM z siedzibą w Bydgoszczy przedstawia asortyment stolarki otworowej. Pełne wyposażenie domów i garaży w bramy garażowe http://www.kolbuddom.pl/oferta/bramy-garazowe-1. W ofercie posiadamy bramy segmentowe, rolowane, uchylane, oraz bramy wjazdowe i posesyjne. Współpracujemy z wiodącymi twórcami bram, tj. Wiśniowski, Hörmann i BiG TOR. Każdą bramę garażową można otwierać ręcznie albo automatycznie. Automatyka do bram garażowych wiodących producentów (Nice, Came) tylko w naszej firmie. Ponadto jeśli szukasz akcesoriów do bram, to u nas je wszystkie dostaniesz. Proponujemy również okna do domu, do mieszkań i do wszelkich pomieszczeń kancelaryjnych. Okna o profilu Veka są teraz numerem jeden wśród profili do okien w kraju. Jeśli planujesz maksymalnie zadbać o okna polecamy rolety zewnętrzne wiodącego producenta - firmy Krispol.
  w dodatku poza oknami w naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju drzwi http://www.kolbuddom.pl/oferta/drzwi-13, poczynając od drzwi do wewnątrz, poprzez drzwi wejściowe, stalowe, z drewna, przeciwpożarowe. Każdy odnajdzie przyporządkowany dla siebie rodzaj, kolor i wzór dzięki kooperacji z wiodącymi twórcami drzwi, takimi jak KMT, Invado, Doorsy, DRE.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekogebel - Pogotowie kanalizacyjne »

  Ekogebel zajmuje się wykonywaniem usług sieci wodno-kanalizacyjnych, instalatorstwo gazowo-wodne a także C. O.
  Oferta jest jednak znacznie większa! Zajmujemy się również przeglądami okresowymi związanymi z awaryjną konserwacją sieci kanalizacji sanitarnych, deszczowych i technologicznych.
  Czyszczenie kanalizacji zewnętrznych i wewnętrznych oferujemy w bardzo dobrych cenach - najlepszych na rynku. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie! Szybka i profesjonalna wycena u klienta

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom rzeszów - Active Control »

  Inteligentny dom to Twój przyjaciel. Nasza firma wykona dla Ciebie inteligentną instalację elektryczną, instalację alarmową a także monitoring. Wykonamy także projekt i aranżację oświetlenia. Active Control Rzeszów, inteligentne instalacje, instalacje elektryczne, inteligentny budynek, inteligentne mieszkanie, CCTV Rzeszów, alarm Rzeszów

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podział nieruchomości GEO-LUK Geodeta »

  Firma prezentująca swoją ofertę na stronie internetowej www geo-luk.pl pała się takich czynności prawnych. Dzięki ciągłym zleceniom firma jest znana na powiat miński, w związku z tym korzysta z niej bardzo duża ilość osób. Dzięki pomiarom geodezyjnym można podzielić działkę na kilka mniejszych części. Wymaga to specjalistycznej wiedzy i nie każdy się na tym zna tak jak geodeta Mińsk Mazowiecki. W wyniku przeprowadzonych czynności właściciel będzie mógł sprzedać nowo powstałe działki. Są to skomplikowane czynności oraz długotrwały proces, który bez zaangażowania odpowiednich osób będzie niemożliwy do wykonania, dlatego jak najbardziej trafnym stwierdzeniem jest, że bez usługi geodezyjne Mińsk Mazowiecki ani rusz. Dlatego warto polecać geodezja Mińsk Mazowiecki wszystkim, którzy chcą, żeby to zadanie zostało wykonane dobrze zgodnie z obowiązującym prawem.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze wiadomości:

 • Jaki kabel HDMI wybrać, aby obraz był dobry?

  Planujesz zakup telewizora 4K UHD z HDR, dekodera 4K nc+, Orange, Vectra lub chcesz unowocześnić zestaw kina domowego? Istotnym elementem całej układanki będzie kabel HDMI - zwracamy uwagę, o czym należy pamiętać przy jego wyborze.

  Czytaj więcej »
 • Inteligentne samochody w zasięgu zdalnego ataku

  Samochody wszystkich marek są obecnie wyposażane w technologię i aplikacje nie w pełni zrozumiałe dla większości kierowców. Właściciele pojazdów bezrefleksyjnie zgadzają się połączyć swoje smartfony i konta osobiste z wieloma aplikacjami i urządzeniami sterowanymi smartfonem, ale problemem jest to, że wiele z nich ma dotąd nieusunięte luki w zabezpieczeniach.

  Czytaj więcej »

Budownictwo - nowa strona:

Adres: