Instalacje sanitarne Podkategoria: Instalacje sanitarne

 • Hydraulik Rzeszów i okolice. »

  Usuwanie awarii instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych i grzewczych. Szybka reakcja na Państwa zgłoszenie na terenie Rzeszowa i okolic. Kompleksowa obsługa firm, spółdzielni mieszkaniowych jak również klientów indywidualnych. Fachowe doradztwo i rzetelne wykonanie ustalonych prac instalatorskich.

  Możliwość świadczenia usług w formie abonamentu jak również ryczałtu. Doświadczenie i zaufanie od klientów świadczy o solidności i rzetelnym wykonaniu usług hydraulicznych.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki - sklep »

  Bardzo renomowany w branży technika grzewcza sklep Fuego.pl zaprasza na wygodne zakupy. Większość zamówień jest realizowane w 20 h. Sklep Fuego daje możliwość negocjacji detalicznej ceny do najtańszej w kraju. W ofercie znajdują się między innymi piece Zębiec, Ogniwo, kominki Makroterm, bojlery Metalbet, grzejniki DeLonghi. Warto też wspomnieć o ciekawej grupie ofertowej jaką są kotły Immergas Piece tej marki wysyłamy od wielu lat. Raz jeszcze zapraszamy na najtańsze i bezstresowe zakupy w głównym sklepie grzewczym.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hydrauliczne Warszawa »

  Spółka Magdziarz funkcjonuje na terenie Warszawy. Oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonuje reperacje małych awarii, lecz także świadczy kompleksową obsługę kanalizacyjną. Spółka wyróżnia się posiadanym specjalistycznym wyposażeniem, doświadczeniem jak i wiedzą hipotetyczną. Prace wykonywane są w najwyższych technologiach. Spółka troszczy się o terminowość przeprowadzania prac oraz gwarantuje wysoką jakość usług w niskich cenach. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty aby wykonywać usługi z zakresu hydrauliki. Gwarantujemy największą jakość świadczonych czynności.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Nowy myśliwiec USA może nie być klasyczną konstrukcją

  Siły Powietrzne USA przygotowały nowy pojazd, który miał zostać poddany testom. To może jednak nie być konstrukcja, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni.

  Czytaj więcej »
 • Globalne ocieplenie utrudnia obserwacje astronomiczne

  Zmiany klimatyczne odbijają się negatywnie na obserwacjach astronomicznych. W przyszłości może być jeszcze gorzej.

  Czytaj więcej »

Instalacje sanitarne - nowa strona:

Adres: