Łazienka Podkategoria: Łazienka

 • Remonty Warszawa MP-BUD »

  Oferujemy usługi remontowe, remonty mieszkań, gładzie gipsowe, malowanie, glazurnictwo, instalacje elektryczne, hydrauliczne, prace wyburzeniowe.

  Wykonujemy profesjonalne usługi remontowe. Firma nastawiona jest na wysoką jakość remontów i prac wykończeniowych.

  Przez cały okres działalności zdobyliśmy zadowolenie i zaufanie wielu Klientów wykonując dla nich prace od typowych usług malarskich do kompleksowych remontów mieszkań, domów, lokali użytkowych.

  Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb w zakresie całościowego wykończenia wnętrz. Jesteśmy mała firmą – i cała kadra kierownicza ogranicza się do właściciela który jest także zaopatrzeniowcem, co pozwala na zaproponowanie Państwu korzystnych warunków cenowych. Każdy

  Klient otrzymuje pełną dokumentację remontu opisową i zdjęciową wszelkich prac instalacyjnych. Doradzimy, zakupimy i dostarczymy na inwestycję każdy materiał.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowo budowlana Kraków »

  Przedsiębiorstwo Lukimar wykonuje kompleksowe prace budowlane. Naszą specjalnością są wykończenia wnętrz i kompleksowe remonty. Nie ważne, czy terenem działań jest mieszkanie w bloku, budynek jednorodzinny, placówka edukacyjna, sklep czy biuro.
  Firma remontowo-budowlana Lukimar zalicza się do małego kręgu rzetelnych realizatorów prac związanych z wykańczaniem wnętrz. Pracują w niej ludzie, którzy znają się na swoim rzemiośle. Nie wolno wnosić żadnych zastrzeżeń do efektów ich robót. To zawodowcy pełną gębą. To wszystko skutkuje tym, że są tak często rekomendowani przez usatysfakcjonowanych zleceniodawców.
  Pracującym w Grodzie Kraka oraz poza nim budowlańcom z Lukimaru można zaufać. Przede wszystkim potrafią znakomicie zmaterializować wizje zamawiającego, wykonując kompleksowe remonty budynków jednorodzinnych oraz mieszkań. Oni odmienią dowolny obiekt, nadając mu upragnionego przez właściciela charakteru. Ponadto służą wskazówką tym, którzy zbytnio nie mają pojęcia lub nie mają wizji, jak ma prezentować się ich lokum.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kamień naturalny - płyty, blaty, parapety, schody »

  Marmo to lokalna firma, działająca na rynku małopolskim, która zajmuje się kamieniarstwem. Firma posiada ponad 50-cio letnie doświadczenie w branży, która zaowocowało projektami wysokiej jakości, siecią bardzo dobrych kontaktów z producentami kamienia naturalnego oraz dużą ilością zadowolonych klientów. Firma zajmuje się głównie sprzedażą elementów z kamienia naturalnego tj. parapety marmurowe i granitowe, schody z granitu i marmuru, blaty kuchenne oraz płyty nagrobkowe. Dzięki zaawansowanym maszynom firma wykonuje profesjonalną usługę cięcia wodą, która pozwala na bardzo precyzyjne cięcie elementów z kamienia na potrzeby klientów. Istnieje także mozliwosć wykonania zdobień na płytach przy użyciu strumienia wody.

  Data dodania: 13 04 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Mikroplastiki zagrożeniem dla ludzkości

  ​Najnowsze badania pokazują, że mikroplastiki są obecne w opadach na całym świecie. To poważne zagrożenie dla całej ludzkości.

  Czytaj więcej »
 • Wiadomo, kto będzie odpowiadał za powrót Amerykanów na Księżyc

  ​Placówka NASA w Alabamie, która opracowała rakietę dla programu Apollo w 1960 r. odegra kluczową rolę w wysłaniu astronautów na powierzchnię Księżyca w 2024 r.

  Czytaj więcej »

Łazienka - nowa strona:

Adres: