Remonty Podkategoria: Remonty

 • Bramy Okna Drzwi Ogrodzenia »

  Na naszej stronie prezentujemy informacje dotyczące bram garażowych segmentowych. Oprócz standardowych opisów parametrów technicznych bram znaleźć można galerię wzorów i kolorów. Porady ekspertów, oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ułatwią wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Jeżeli zainteresowany jesteś naszymi produktami na stronie znajdziesz kontakt do najbliższego przedstawiciela z którym możesz umówić się na darmowy pomiar, doradztwo i wycenę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych stolarką na naszą stronę oraz na nasze aukcje.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa MP-BUD »

  Oferujemy usługi remontowe, remonty mieszkań, gładzie gipsowe, malowanie, glazurnictwo, instalacje elektryczne, hydrauliczne, prace wyburzeniowe.

  Wykonujemy profesjonalne usługi remontowe. Firma nastawiona jest na wysoką jakość remontów i prac wykończeniowych.

  Przez cały okres działalności zdobyliśmy zadowolenie i zaufanie wielu Klientów wykonując dla nich prace od typowych usług malarskich do kompleksowych remontów mieszkań, domów, lokali użytkowych.

  Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb w zakresie całościowego wykończenia wnętrz. Jesteśmy mała firmą – i cała kadra kierownicza ogranicza się do właściciela który jest także zaopatrzeniowcem, co pozwala na zaproponowanie Państwu korzystnych warunków cenowych. Każdy

  Klient otrzymuje pełną dokumentację remontu opisową i zdjęciową wszelkich prac instalacyjnych. Doradzimy, zakupimy i dostarczymy na inwestycję każdy materiał.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowo budowlana Kraków »

  Przedsiębiorstwo Lukimar wykonuje kompleksowe prace budowlane. Naszą specjalnością są wykończenia wnętrz i kompleksowe remonty. Nie ważne, czy terenem działań jest mieszkanie w bloku, budynek jednorodzinny, placówka edukacyjna, sklep czy biuro.
  Firma remontowo-budowlana Lukimar zalicza się do małego kręgu rzetelnych realizatorów prac związanych z wykańczaniem wnętrz. Pracują w niej ludzie, którzy znają się na swoim rzemiośle. Nie wolno wnosić żadnych zastrzeżeń do efektów ich robót. To zawodowcy pełną gębą. To wszystko skutkuje tym, że są tak często rekomendowani przez usatysfakcjonowanych zleceniodawców.
  Pracującym w Grodzie Kraka oraz poza nim budowlańcom z Lukimaru można zaufać. Przede wszystkim potrafią znakomicie zmaterializować wizje zamawiającego, wykonując kompleksowe remonty budynków jednorodzinnych oraz mieszkań. Oni odmienią dowolny obiekt, nadając mu upragnionego przez właściciela charakteru. Ponadto służą wskazówką tym, którzy zbytnio nie mają pojęcia lub nie mają wizji, jak ma prezentować się ich lokum.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pasy ścierne - sklep online »

  Sklep internetowy pasyscierne. pl zajmuje się sprzedażą bezkońcowych pasów ściernych przez Internet. Oferta sklepu internetowego zawiera:Pasy ścierne elektrokorundowe
  Pasy z ziarnem cyrkonowym
  Pasy ścierne z ziarnem ceramicznym
  Pasy kompaktowe
  Pasy ścierne z ziarnem 3M Trizac
  Pasy ścierne z węglikiem krzemu czarnym
  Pasy ścierne włókninowe
  Pasy filcowe
  Pasy ścierne z papieru maszynowego
  Pasy bezkońcowe oferowane w sklepie pochodzą z polskiej produkcji pasów ściernych. W ofercie znajdują się pasy do polerowania materiałów, pasy do ścierania oraz czyszczenia. Każdy pas jest dokładnie opisany i zawiera informacje przydatne dla kupującego. Sklep przyjmuje także zamówienia na nietypowe rozmiary pasów ściernych.

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Codziennie wdychamy 130 cząstek mikroplastiku

  Wdychamy go codziennie. Znajduje się w powietrzu, wodzie i ziemi. Jego obecność stwierdzono też w żywności. Chodzi o mikroplastik.

  Czytaj więcej »
 • Telewizor dla gracza. Na co zwrócić uwagę?

  Duży ekran, wysoka jakość obrazu 4K oraz szybki i rozbudowany smart to cechy, które często brane są pod uwagę przy wyborze nowego telewizora. Jednak jeśli sprzęt będzie wykorzystywany także do grania, warto bliżej przyjrzeć się dodatkowym funkcjom i technologiom. Co powinien mieć telewizor dla gracza?

  Czytaj więcej »

Remonty - nowa strona:

Adres: