Języki obce Podkategoria: Języki obce

 • Niepubliczne, prywatne anglojęzyczne przedszkole montesorri - Bajtuś 3 »

  Strona opisująca jak wygląda opieka nad naszymi najmłodszymi wychowankami. można znaleźć dużo informacji na temat przedszkola, a także galerie i informacje odnośnie imprez, dni szczególnych jakie organizujemy.

  http://przedszkole-rybnik. pl/

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe »

  Szkoła języków obcych Akcent w Poznaniu oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego a także portugalskiego, szwedzkiego czy norweskiego. Zapewniamy małe grupy, grafik dostosowany do Państwa potrzeb, konsultacje metodyczne oraz ciągłość nauki. Przygotujemy Państwa do egzaminów podczas kursów FCE, TOEFL, TOEIC, WiDaF i innych. Prowadzimy grupy dla dzieci, młodzieży, studentów i osób dorosłych a także kursy językowe dla firm, obozy wyjazdowe, półkolonie itp. Z nami podszkolisz konwersację, samą gramatykę lub osiągniesz inny założony cel. Jesteśmy otwarci na propozycje kursantów i formę nauki jaka im odpowiada. Wybierz szkołę językową Akcent a na pewno nie pożałujesz!

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego w Toruniu »

  Szkoła językowa International House zlokalizowana w Toruniu zaprasza wszystkich zainteresowanych na skuteczną naukę języka angielskiego. Kursy dostosowane są do każdego poziomu zaawansowania i odbywają się w dogodnych godzinach dla każdej grupy wiekowej. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy mają duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Szkoła oferuje również możliwość nauki w systemie online i organizuje specjalistyczne kursy dla firm.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Angielski w Bydgoszczy »

  International House jest nowoczesną szkołą językową, która specjalizuje się w prowadzeniu kursów z języka angielskiego. W placówkach organizowane są kursy zarówno dla osób, które mają już doświadczenie, jak i dla tych, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem obcym. Szkoła gwarantuje wszelkie materiały dydaktyczne i pomoc doświadczonych nauczycieli. International House prowadzi także szkolenia on-line i specjalistyczne kursy dla firm.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Księżyc zderzył się kiedyś z planetą karłowatą?

  Od lat 60. XX wieku wiemy, że niewidoczna z Ziemi strona Księżyca jest zupełnie inna od tej, którą obserwujemy na nocnym niebie. Nie chodzi tylko o wygląd. Inny jest także skład i grubość skorupy Srebrnego Globu. Może być to spowodowane kolizją, do której doszło dawno temu.

  Czytaj więcej »
 • Ksenon sposobem na złagodzenie skutków urazów mózgu

  Urazowe uszkodzenie mózgu (TBI) często kończy się śmiercią lub niepełnosprawnością. Gdy już dojdzie do urazu, to lekarze są w stanie niewiele zrobić, pomimo szybkiej interwencji. Badania przeprowadzone na myszach wykazały, że w miejsce urazu wystarczy podać ksenon, by ochronić gryzonie przed poważniejszymi szkodami.

  Czytaj więcej »

Języki obce - nowa strona:

Adres: