Prawo jazdy - Kurs na Prawo Jazdy Rzeszoacute;w, nauka jazdy EDURES

Prawo jazdy - Kurs na Prawo Jazdy Rzeszoacute;w, nauka jazdy EDURES Edures jest rzeszowską firmą prowadzącą naukę jazdy, a także kursy i szkolenia dla kierowców.

Osoby zainteresowane mogą zapisać się na:
 • prawo jazdy kategorii B i C,
 • kursy ADR,
 • przewóz rzeczy i osób (kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona, szkolenie okresowe na przewóz rzeczy, szkolenie okresowe na przewóz osób),
 • a także inne szkolenia: obsługa urządzeń do napełniania i opróżniania cystern, warsztaty dla instruktorów.


W celu sprawdzenia aktualnych terminów, cennika i promocji zachęcamy do odwiedzenia strony Edures.pl, a także do skontaktowania się bezpośrednio z biurem.

Dane kontaktowe:

EDURES
http://edures. pl/

ul. Bernardyńska 5/7
35-069 Rzeszów
Biuro czynne:
poniedziałek – piątek
7:30 – 15:30

Kontakt telefoniczny:
7:00 – 20:00
tel. 883 118 102
tel. 883 118 106
email: szkolenia@edures.pl


Zapraszamy do zapisów na kursy i szkolenia!

Szczegóły strony edures.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę edures.pl:

Prawo jazdy - Kurs na Prawo Jazdy Rzeszoacute;w, nauka jazdy EDURES

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy policyjne z odpowiedziami 2010 »

  Najnowsze testy do policji z odpowiedziami na rok 2010. Odpowiedzi są
  poprawne i sprawdzone.Jako jedyny posiadam 100% pozytywnych opinii. U mnie
  znajdziesz wszystko od A do Z. Czyli Aktualny test wiedzy ogólnej z
  odpowiedziami, multiselect, wywiad zorganizowany, poradniki, wzory,
  podania.W razie pytań służę pomocą.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" »

  Fundacja Mimo Wszystko jest organizacją pożytku publicznego. We wrześniu 2003 roku założyła ją Anna Dymna. Fundacja działa na rzecz osób niepełnosprawnych, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych intelektualnie. Fundację „Mimo Wszystko” Anna Dymna zarejestrowała 26 września 2003 roku w XI Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego Kraków-Śródmieście (dokładny czas wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego na pozycji 0000174486: godzina siódma minut czterdzieści siedem i sekund trzy). W swoim ukochanym Narodowym „Starym” Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej aktorka pracowała wówczas nad spektaklem „Pieszo” w reżyserii Kazimierza Kutza, a także nad filmową adaptacją „Starej Baśni” reżyserowaną przez Jerzego Hoffmana. Jednocześnie grała w „Damach i huzarach” (reż. K. Kutz), „Spaghetti i miecz” (reż. K. Kutz) oraz „Hamlecie” (reż. K. Jasiński). Organizację – od podstaw – działalności swojej fundacji godziła więc z wytężoną pracą zawodową.
  Fundacja „Mimo Wszystko” została powołana, aby ratować grupę dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną, mieszkańców schroniska w podkrakowskich Radwanowicach, którzy na mocy nowelizacji ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych z 20 grudnia 2002 roku, utracili prawo do korzystania z tamtejszych Warsztatów Terapii Zajęciowej finansowanych z budżetu państwa. Ideą, jaka od początku przyświeca społecznej działalności Anny Dymnej, a także wszystkim pracownikom Fundacji „Mimo Wszystko”, jest wyrównywanie szans pomiędzy ludźmi niepełno– i pełnosprawnymi, a co za tym idzie – usuwanie barier mentalnych, które oddzielają ich dwa pozornie odrębne światy. Służą temu m.in. projekty integracyjne, realizowane przez fundację: Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać mimo wszystko”, Ogólnopolski Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, Przegląd Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych „Albertiana” czy projekt „Każdy ma swoje Kilimandżaro”.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia dla Lekomanów - Skoczów »

  Przeprowadzona terapia pozwali uwolnić się od uzależnienia od leków. Jesteśmy najlepsi w tym co robimy, nasi terapeuci z dużym zaangażowaniem poprzez odpowiedni program terapeutyczny pomagają pokonać problem i powrócić do normalnego trzeźwego życia. Proponujemy również terapię dla osób uzależnionych od leków, hazardu, narkotyków oraz osób współuzależnionych. Nasza kadra, to wykwalifikowani terapeuci, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i uprawnienia do prowadzenia zajęć terapeutycznych. Pozwól Sobie pomóc...

  Data dodania: 22 01 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Siły Powietrzne USA chcą stworzyć alternatywę dla GPS

  Amerykańscy wojskowi chcą wykorzystać pola magnetyczne Ziemi jako bezpieczną alternatywę dla systemu GPS.

  Czytaj więcej »
 • Niebezpieczny błąd w Windows 10

  Microsoft mierzy się z kolejnym problemem. Dotyczy on niezałatanej luki w oprogramowaniu Print Spooler, która można zostać wykorzystana przez cyberprzestępców.

  Czytaj więcej »