Vortale Podkategoria: Vortale

 • Wyszukiwarka »

  Strona Peb z niszowego forum rozrosła się w zaledwie kilka lat do znaczącego portalu skupiającego miliony użytkowników z Internetu. Dla nas, przeciętnych użytkowników, stwarza to szanse kontaktu z osobami, które są fachowcami w odpowiednich dziedzinach i bardzo chętnie podzielą się z nami swoją wiedzą lub zaoferują stosowne wsparcie. Co jednak, jeśli nie mamy ochoty ani chęci na czytanie tak dużej liczby postów? Możemy wypróbować alternatywę pod postacią wyszukiwarki Peb. Grupuje ona linki znajdujące się na forum, przetwarza je i następnie udostępnia internautom w postaci uporządkowanej listy rezultatów. Zaoszczędzony w ten sposób czas możemy przeznaczyć na cieszenie się pobranymi danymi. Warto również zauważyć, iż strona nie zezwala w żaden sposób na ściąganie plików naruszających prawa autorskie bądź takich, których zawartość sprzeczna jest z polskim prawem. Możemy zatem bez obaw odnajdować i ładować dane. Od tej pory wyszukiwanie informacji będzie kojarzyło się nam z pewną przyjemnością a nie jak do tej pory z przykrym obowiązkiem.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niedroga reklama w Internecie dla firm »

  Jeżeli interesuje Cię przystępna cenowo i przede wszystkim skuteczna reklama w Internecie to powinieneś rozpocząć współpracę z naszą firmą. Prowadzimy profesjonalny katalog firm, dzięki któremu Twoja oferta dotrze do szerokiego grona Klientów. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma co potwierdza, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. Oferta, jaką przygotowaliśmy dla naszych Klientów, obejmuje możliwość zamieszczenia wizytówki w naszym katalogu. Prowadzona przez nas baza firm przeznaczona jest zarówno dla dużych korporacji jak i działalności o zasięgu lokalnym. W ramach zamieszczenie wizytówki firmy w naszym serwisie znajdą się informacje takie jak: dane adresowe oraz kontaktowe, obszerny opis, galeria zdjęć oraz mapka z lokalizacją. W ramach prezentacji firmy możesz także zamieścić link do firmowej strony internetowej. Przejrzysta szata graficzna oraz wysoka liczba odwiedzin sprawiają, że Twoja firma zyskuje realne szanse na pozyskanie nowych Klientów. A przecież właśnie taki jest cel reklamy w Internecie.

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • WjakWarszawa.info - portal o Twoim mieście »

  Warszawa jest pięknym miastem i jednym z największych w Polsce. Nawet osobie która mieszka w niej od samego urodzenia ciężko jest czasami ogarnąć jej ogrom i wszystko to co się w niej dzieje, a czasami może nawet ją to wszystko przytłaczać. Na przeciw oczekiwaniom przeciętnego Warszawiaka i jednocześnie rozwiązując jego problem wychodzi portal WjakWarszawa. info Jest to nowa platforma z wiadomościami i informacjami ze stołecznego miasta Warszawa. Nowości i aktualności, co, gdzie i kiedy to tylko mała i drobna część rzeczy które znajdziesz na stronie.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog IT - Aktualności i poradniki informatyczne »

  Portal poświęcony szeroko pojętej tematyce IT. Ciekawe aktualności ze świata firm informatycznych, informacje na temat nowych produktów dla serwerowni, sieci LAN i WLAN. Informacje o oprogramowaniu i jego zastosowaniu, masa artykułów z artykułami o programach, które można wykorzystać w firmie.

  W dziale wideo można znaleźć materiały wideo z nowościami i poradnikami ze sprzętem IT.

  Data dodania: 14 07 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Facebook ściga dostawców fałszywych like’ów

  Facebook wniósł pozwy przeciwko czterem osobom, oskarżając ich o sprzedawanie fałszywych obserwatorów na Instagramie.

  Czytaj więcej »
 • Nieinwazyjny test oddechowy na COVID-19

  ​Naukowcy z Uniwersytetu Loughborough stworzyli nieinwazyjny test oddechowy, który pozwala na błyskawiczne wykrycie COVID-19.

  Czytaj więcej »

Vortale - nowa strona:

Adres: