Inne Podkategoria: Inne

 • Nagrania wypadków i kolizji wideorejestratorami »

  Popularność urządzeń jakimi są wideorejestratorami umożliwia dzielenie się różnymi sytuacjami jakie ludzie spotykają na drodze. Nagrania drobnych kolizji czy też tragicznych w skutkach wypadkach zarejestrowane przy pomocy kamer umieszczonych w samochodach. Często takie nagranie jest przestrogą dla innych uczestników ruchu, warto zobaczyć i zastanowić się nad tym co może się wydarzyć jak kogoś poniesie brawura.
  Strona zawiera również dużą ilość śmiesznych sytuacji na drodze, które są wynikiem pomyłek lub żartów. Strona systematycznie aktualizowana o nowe filmiki.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Duda-cars - autoryzowany salon Mercedesa Poznań »

  Autoryzowany salon Mercedesa Duda-Cars oferuje duży wybór Mercedesów wszystkich klas (między innymi, A, C, E, V, GLC, GLS, SL) oraz modeli (limuzyny, kombi, coupe, tourery, kabriolety, roadstery, dostawcze i terenowe). W naszym salonie znajduje się także AMG Performance Center, w którym można obejrzeć niezwykłe sportowe Mercedesy AMG z bogatym wyposażeniem. Ponadto dla niezdecydowanych zapewniamy profesjonalne doradztwo zarówno w zakresie wyboru auta jak i sposobu finansowania czy pakietu ubezpieczeń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • SM Logistic - naprawa samochodów ciężarowych »

  Przedsiębiorstwo transportowe oferuje kompleksowe usługi związane z przewozem towarów. Ponadto oferowana jest naprawa ciągników siodłowych i prowadzona wypożyczalnia samochodów. Firma posiada nowoczesne zaplecze warsztatowe i zatrudnia wysoko wykwalifikowanych mechaników. Wykonywana naprawa TIR dotyczy zarówno ciężarówek, jak i naczep transportowych. Firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów wszystkich typów. Dzięki posiadaniu doskonale wyposażonego warsztatu możliwa jest naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów GPS - Navifleet »

  Navifleet to niezawodny system do monitoringu i lokalizacji pojazdów z floty firmowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych lokalizatorów GPS system monitoringu Navifleet potrafi z dużą dokładnością namierzać pojazdy na całym świecie. Funkcje systemu to m. in. lokalizacja pojazdów, śledzenie trasy, generowanie zaawansowanych raportów z przejazdu, kontrola paliwa oraz postojów, a także proste zarządzanie flotą pojazdów przy użyciu telefonu komórkowego.

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Detailing Kraków »

  Automyjnia Spa na ul. Siewnej 30 w Krakowie to profesjonalny auto detailing. Kraków ma wiele myjni oferujących te usługi ale nasz wyszkolony personel stosujący najlepsze kosmetyki gwarantuje najlepszy poziom tej usługi. Oferujemy zarówno detailing zewnętrzny jak i wewnętrzny. Potrafimy tak przygotować samochód ze stwarza wrażenie nowego lub starego zadbanego klasyka. Po odebraniu auta widać że stare zmatowiałe reflektory wcale nie wymagały wymiany a zniszczona tapicerka skórzana po przeprowadzonej regeneracji stanowi wartościowy punkt samochodu. Na koniec zaproponujemy woskowanie lub zabezpieczenie lakieru kwarcem co pozwoli dłużej cieszyć się ze świeżego wyglądu auta. Jak nie masz czasu na jazdę do myjni; zadzwoń. Nasz pracownik zabierze auto i odwiezie w umówione miejsce po wykonaniu zleconych prac. Oczywiście gwarantujemy ochronę istniejącej substancji (lakier, chromy itp).

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Nowy myśliwiec USA może nie być klasyczną konstrukcją

  Siły Powietrzne USA przygotowały nowy pojazd, który miał zostać poddany testom. To może jednak nie być konstrukcja, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni.

  Czytaj więcej »
 • Globalne ocieplenie utrudnia obserwacje astronomiczne

  Zmiany klimatyczne odbijają się negatywnie na obserwacjach astronomicznych. W przyszłości może być jeszcze gorzej.

  Czytaj więcej »

Inne - nowa strona:

Adres: